Yenilikler

Navimaster’dan 3G Teknolojisi_x000D_

Araç içi Navigasyon Multimedya Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren NAVIMASTER,  konusunda uzman mühendisler tarafından Türkiye’de geliştirilen yazılım ve donanımlar sayesinde artık 3G internete bağlanma teknolojisini sunuyor. NAVIMASTER, internet bağlantısı sayesinde Türkiye’nin 20 şehrinde online olarak aldığı trafik yoğunluğu verisini sistemde mevcut navigasyon haritası üzerine uygulayıp kullanıcıya trafik yoğunluğu durumunu anında harita üzerinde gösterirken aynı zamanda  canlı trafik yoğunluğu bilgisini de göz önünde bulundurarak rota önerisi yapıp, gideceğiniz yere daha rahatça ulaşmanızı sağlayan yazılımı kullanıcılara sunuyor.

İstanbul’un iki yakası arasında bir rota girildiğinde, her iki köprünün anlık trafik yoğunluğu bilgisini kullanarak hangi köprüden ne kadar sürede ve aracınızın kaç km yaparak gidilebileceğini hesaplaması; o anda bulunduğunuz yere göre en yakın otoparkı bulup, otopark fiyatlarını görüntülemenizi sağlaması; en yakın akaryakıt istasyonlarını bulması ve bu istasyonlara ait akaryakıt fiyatlarını görüntülemesi gibi kullanıcının hayatını kolaylaştıran teknolojik yeniliklere navigasyon cihazınızdan ulaşabiliyorsunuz.

NAVIMASTER, internet bağlantı özellikli, trafik yoğunluk bilgili araçlara özel Navigasyon multimedya sitemlerini tüm Opel, Chevrolet, Honda, Volkswagen, Hyundai, Nissan, Mitsubishi araç sahiplerine sunuyor. Araçlara orijinal uyumlu bu sistemler sürücülere Internet baglantısı ve trafik yoğunluğu bilgisi dışında Navigasyon, Radyo, CD player, DVD player, MP3 player, Bluetooth aracılığıyla ele almadan telefon görüşmesi gibi elektronik sistemlerden faydalanma imkanını da beraberinde sunuyor.

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü