Piyasa

Anderson Germany Ford Focus RS Black Racing Edition

Bir başka İngiliz üretici olan Rolls-Royce tarafından tasarlanan aksesuarlarla donatılan aracın dış mekanında büyük bir yenilik bulunmazken içerisi için haberler Ford Focus'un en hızlı modeli Anderson Germany ile artık daha da hızlı. Alman firma, görünümünde ufak tefek değişiklikler yaptığı aracın gücünü ciddi derecede artırmış.

Mat siyah rengi sayesinde sadece 500 adet üretilen Focus RS500 modeline benzeyen otomobil, sınırlı üretim araca sahip olamamış Focus RS müşterilerini kendisine çekecek gibi görünüyor. 20 inç çaplı jantları da siyaha boyanan aracın üzerinde bulunan logoların tamamı, fren kaliperleriyle birlikte kırmızıya boyanmış.

İç mekana geçildiğinde de yaşam alanının hemen hemen tamamını kaplayan siyah renkli deri ve Alcantara döşemelerin kırmızı dikiş iplikleriyle birleştirildiği görülüyor. Koltuk ve kapı içlerinde bulunan döşemeler baklava desenliyken iç mekanda da logoların tamamı kırmızıya boyanmış.

Aracın turbo beslemeye sahip 2.5 litre hacimli motoru için de modifikasyon paketi sunan firma maksimum gücü 420 beygire yükselterek RS500'ü bu alanda oldukça geride bırakmış.

You may also like

Piyasa

Motokros Şampiyonası’nın 6. ayağı başladı!

2012 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı, Fethiye Akdeniz Offroad Parkı'nda sıralama yarışları ile başladı. Fethiye Orman Spor Kulübü'nün düzenlediği Türkiye
Piyasa

Çin’de iki üzücü kaza!

Çin'in Macau kentindeki 59. Geleneksel Motorsporları Şenliği trajediye dönüştü. Birer gün arayla meydana gelen kazalarda 2 pilot yaşamını yitirdi. Motorsporları