Yenilikler

Cenevre Otomobil Fuarı Kapılarını Açıyor_x000D_

2013 yılında 130’dan fazla yeni modelin Avrupa ve dünya tanıtımına ev sahipliği yapacak olan Cenevre Otomobil Fuarı bu yıl 83’üncü kez kapılarını açıyor.

 Avrupa’da krize bağlı olarak otomobil satışlarında devam eden düşüşü yine modellerle aşmayı hedefleyen firmalar bu nedenle bu yılki Cenevre fuarından çok şey bekliyor. 5-6 Mart tarihlerinde dünyanın dört bir yanından gelecek 10 bin basın mensubunu ağırlayacak fuar, 7-17 mart tarihlerinde ise 700 binden fazla otomobil meraklısı tarafından ziyaret edilecek.

 Bu yıl ki fuarda konsept modeller yine öne çıkacak. Hafif ticari ve binek otomobillerin yanında çevreci araçların da göz dolduracağı fuar 10 gün boyunca otomobil severleri ağırlayacak. İsviçre de bu fuardan ekonomik anlamda hareketlilik bekliyor. 

 

 

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü