Yenilikler

Lingenfelter Chevrolet Camaro Signature Series

Chevrolet Camaro'dan daha verimli bir şekilde yararlanmak isteyen firmaların sayısı giderek artıyor. A.B.D. merkezli firma Lingenfelter bu furyaya özel seri modelleriyle katılıyor.

Görünüm olarak asıl değişikliği sunan Signature Series 1 paketinde ek hava yarıklı ve daha yüksek kaput, yeni ön panjur, ön splitter, büyümüş yan etekler, yeni arka tampon alt kaplaması ve bagaj kapağı üzeri için spoiler bulunuyor. İç mekanında işlemeli koltuklar, sınırlı üretim plakası ve alüminyum pedal seti bulunan aracın süspansiyon ve egzoz sistemi de yenilenmiş.

Signature Series 2 paketinde 20 inç çaplı jantlar, Brembo marka fren sistemi ve yarışlara uygun bir egzoz sistemi sunan Lingenfelter 6.2 litre hacimli v8 motor için sunduğu kompresör beslemeyle ünitenin gücünü 600 beygire yükseltebiliyor.

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü