Piyasa

Porsche Panamera Stingray GTR

TopCar'ın Porsche Panamera için  Stingray gövde kitini daha önce sunmuştu. Oldukça etkileyici bir duruşa sahip olan bu kitin iç mekanda oldukça sade bir yapıya sahip olduğunu düşünen firma ilginç malzemelerle bu sorunun üstesinden gelmeye çalışmış.

21 inç çaplı jantlar, geniş hava girişli ön tampon, karbon fiber yan ayna muhafazaları, genişletilmiş çamurluklar, yeni arka tampon, difüzör, sabit arka spoiler ve yan etekler gibi değişikliklere sahip olan aracın egzoz sistemi de yenilenmiş.

Asıl ilginç olan kısmı iç mekanı olan araçta istenilen renkte deri döşeme kullanılabilirken ön konsol, kapı içleri, orta kol dayanağı ve koltuklar üzerinde timsah derisi döşemeler bulunuyor. Açık renkli ahşap kaplamaya da sahip olan yaşam alanında pedal setinden kapı kollarına, vites topuzundan konsol süslemelerine kadar birçok yerde altın kaplama kullanılıyor.

Herkese hitap etmeyen değişikliklere sahip olan aracın bu yenilikleri 150.000 Euro karşılığında sunuluyor.

You may also like

Piyasa

Motokros Şampiyonası’nın 6. ayağı başladı!

2012 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı, Fethiye Akdeniz Offroad Parkı'nda sıralama yarışları ile başladı. Fethiye Orman Spor Kulübü'nün düzenlediği Türkiye
Piyasa

Çin’de iki üzücü kaza!

Çin'in Macau kentindeki 59. Geleneksel Motorsporları Şenliği trajediye dönüştü. Birer gün arayla meydana gelen kazalarda 2 pilot yaşamını yitirdi. Motorsporları