Yenilikler

Temmuzda al, kasımda öde

Yıldızım kasko, A, B, CLA ve E serisi için de farklı ödeme şartlarında geçerli olacak. Citanmodeli ise temmuz boyunca 40,9 bin TL'den başlayan fiyatlarla günlük 9 TL'den başlayanödeme seçenekleri ile satışa sunuldu.

Fiat'ın temmuz ayına özel kampanyası kapsamında, Doblo, Fiorino ve Ducato modelleri 18 bin TL'ye 2 yıl faizsiz kredilendiriliyor. Ticari aracını peşin satın almayı tercih edenler ise anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin TL'ye varan indirim alıyor. Fiat ayrıca servis sektörünün beğenilenmodellerinden Ducato minibüs ve otobüslerde, kredili veya peşin alımlarda okul paketinihediye ediyor.

Ford, Ramazan'da binek ya da ticari araç almak isteyenlere avantajlar sağlıyor. Temmuzdabinek otomobilde ayda 414 TL'den başlayan taksitler söz konusu olurken Transit Custom veTourneo Custom'da 30 bin TL'lik kredi 2 yıl faizsiz olarak veriliyor.

Nissan, Micra, Juke ve Qashqai modelleri için kampanya düzenledi. Şirket ayrıca Jukemodelinin yeni dizel motor versiyonunu da ürün gamına ekledi. Juke'da bulunan yenijenerasyon dizel motor start stop sisteminin de katkısıyla önceki nesil dizel motora göre yüzde 10 ile 15 arasında daha düşük yakıt tüketimi sağlarken model 49 bin 630 TL'den başlayanfiyatlarla yola çıkıyor.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü