Yenilikler

Hem mobil ev, hem de MINI!

Dünyanın en lüks mobil çadırı ve yine en lüks küçük kamp aracı olarak adlandırılan araçlar Mini Countryman ALL4 ile MINI Contryman platformları üzerine geliştirildi.

MINI'nın dört tekerlekten çekiş sistemli ALL4 modelinin tavanına monte edilen port bagajgörünümlü çadır sayesinde konaklama imkanı bulunmayan yerlerde uyku problem olmaktan çıkacak. İki kişinin dinlenebilmesine imkan sağlayan sistem kolayca kurulup katlanabiliyor.

MINI'nın sıradışı bir diğer aracı Clubvan Camper ise konforundan ayrılmak istemeyen ancak özgürlüklerinden de taviz vermeyenlerin tercihi olacak.

Clubman'ın lüks van versiyonu olan otomobil mini buzdolabı, mini ocak, 1 kişilik yatağıyla birliktemobil bir eve dönüştürülmüş. Dünyanın en küçük lüks kamp arabası olarak kolaylıklanitelendirebileceğiz araçta, mobil tvnavigasyon, port bagaj ve yük zemini altına entegre sudeposu da mevcut.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü