Piyasa

Otomotiv sektörünün yükselen yıldızı Geely

ODD'nin (Otomotiv Distribütörleri Derneği) açıkladığı 2013 yılı Haziran ayı raporlarına göre,sektörün Mayıs ayına göre yüzde 9'luk bir daralma yaşadığı görülürken Geely, Emgrandmodelindeki satışlarını yüzde 43 oranında artırmasıyla dikkat çekiyor.

2007 yılında kurulmuş Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş. tarafından satışa sunulan Çin'in en büyüközel otomobil markası Geely, sektörün yükselen yıldızı olmaya devam ediyor.Otomotiv sektörü2013 yılı Haziran ayı raporları incelendiğinde, Mayıs ayına göre yüzde 9 daralan pazardayükselen satış rakamlarıyla dikkat çeken Geely'nin Emgrand modeliyle Haziran ayı satışlarınıyüzde 43 oranında artırdığı görülüyor.

Müşteri sadakatini kazanma hedefiyle olabilecek en düşük fiyata en üst donanım Geely Emgrand otomobilleri müşterilerinin beğenisine sunan Anadolu Araçlar, araçların tüm satışsonrası hizmetlerini de gerçekleştiriyor. 2010 yılında Geely'nin Volvo'yu satın alması ve yapılanteknoloji transferi anlaşması sonucunda 2016 yılında yeni teknoloji ile üretilmiş araçları piyasaya sunacak olan Anadolu Araçlar, bu gelişmeyle beraber yaşanacak dönüşümle büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Piyasa

Motokros Şampiyonası’nın 6. ayağı başladı!

2012 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı, Fethiye Akdeniz Offroad Parkı'nda sıralama yarışları ile başladı. Fethiye Orman Spor Kulübü'nün düzenlediği Türkiye
Piyasa

Çin’de iki üzücü kaza!

Çin'in Macau kentindeki 59. Geleneksel Motorsporları Şenliği trajediye dönüştü. Birer gün arayla meydana gelen kazalarda 2 pilot yaşamını yitirdi. Motorsporları