Yenilikler

Yeni Subaru sessiz sedasız tanıtıldı

Subaru Tecnica International (STI) tarafından geliştirilen araç aslen ön kanat, yenilenmiş yan etekler, bagaj kapağına monteli kanat ve arka alt kanat modifikasyonlarını içeren spor paketi iledonatılmış standart bir model. Kule direk desteğine de sahip olan aracın alçaltılmış yay vesüspansiyonları, siyah cilalı 17 inçlik STI alaşım jantları ile bir hayli uyumlu duruyor. İç kabinde gözlemlenen değişiklikler az sayıda olsa da tuşa basarak ateşleme özelliği ve manuel aktarımsistemine sahip modellerde "Duracon" vites topuzu ile yenilenmiş vites geçişi dikkatimizden kaçmıyor.

Subaru firmasının Avustralya şubesinde görev yapan başarılı yönetici Nick Senior'a göre "Tümdeliller birçok BRZ kullanıcısının, araçlarına performans ve güç artırmaya yönelik bazı modifikasyonlar yaptırmak istediğine işaret ediyor ve onlar için her anlamda en iyi tercih, gerekse kusursuz tasarım, gerekse üstün kalite bakımından Subaru imzalı malzemelerkullanmak".

Paket, manuel aktarım sistemine sahip modellerde 7,995 Avustralya Doları gibi bir maliyetletercih edilebilirken altı vitesli otomatik aktarım sistemi için uygun görülen fiyat 7,195 AvustralyaDoları'nda kalıyor. Çoktandır BRZ sahibi olan Subaru kullanıcıları ise eğer isterlerse araçlarınabu yeni paketi rahatlıkla ekletebiliriler!

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Yenilikler

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake

4 kapılı ilk coupé konseptini Mercedes firması 2004 yılında CLS sersi ile uygulamaya sokmuştu. Dört kapılı coupé konsepti, spor otomobilde
Yenilikler

“Americas” pisti test edildi

Formula 1'in en yeni pisti ilk kez test edildi. Birleşik Devletler'in Teksas eyaletindeki pistte test sürüşüne çıkan pilotlar arasında ünlü