Piyasa

Vosmer Otomotiv ile Tatlı Bir Buluşma: 6. İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali

Vosmer Otomotiv, 17-19 Mayıs tarihleri arasında İzmir Arena’da düzenlenecek 6. İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’nin ana sponsoru olarak çocukların mutluluğuna ve şehrin kültürel zenginliğine katkıda bulunmaya devam ediyor.

2009 yılından beri İzmir ve çevresine en kaliteli ve yenilikçi otomotiv hizmetlerini sunan Vosmer Otomotiv, sadece yollarda değil, kalplerde de iz bırakmaya devam ediyor. Doğduğu şehre olan sevgisini her fırsatta gösteren Vosmer, bu kez de İzmir’in en tatlı festivallerinden biri olan Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’ne ana sponsor olarak destek veriyor.

Çikolatanın ve tatlılığın buluşma noktası olan bu festivalde, çocuklar ve yetişkinler için unutulmaz bir hafta sonu hazırlandı.
Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şefleri tarafından çikolata ve tatlı üzerine atölyeler düzenlenecek, çocuklar için özel oyun alanları ve eğlenceli gösteriler kurulacak. Yetişkinler ise keyifli sohbetler ve söyleşiler eşliğinde tatlı bir mola verebilecek.

Vosmer Otomotiv’in katkılarıyla festivalde çocuklar için ekstra bir eğlence de olacak.
Maşa ile Koca Ayı ve Kral Şakir gibi sevilen çizgi film karakterlerinin sahne alacağı interaktif gösteriler, miniklerin yüzlerinde kocaman gülümsemelere yol açacak.

Festival süresince Vosmer Otomotiv standını da ziyaret etmeyi unutmayın!
Burada çocuklar, Vosmer Otomotiv’in Yaya Geçidi ve Trafikte Saygı temalarını içeren eğitici ve eğlenceli hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Vosmer Otomotiv ile İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’nde lezzetlere ve eğlenceye doyacağız!

Etkinlik Tarihleri: 17-19 Mayıs 2024 Yer: İzmir Arena

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Piyasa

Motokros Şampiyonası’nın 6. ayağı başladı!

2012 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı, Fethiye Akdeniz Offroad Parkı'nda sıralama yarışları ile başladı. Fethiye Orman Spor Kulübü'nün düzenlediği Türkiye
Piyasa

Çin’de iki üzücü kaza!

Çin'in Macau kentindeki 59. Geleneksel Motorsporları Şenliği trajediye dönüştü. Birer gün arayla meydana gelen kazalarda 2 pilot yaşamını yitirdi. Motorsporları